Esam slēgti!

Interneta veikals Discount24 ir slēgts.
Liels paldies visiem mūsu klientiem, mēs vēlam jums visu labāko!

Klikšķini šeit, lai saņemtu informāciju par preču atgriešanu, naudas atmaksu un citu.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinies ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu pa tālruni 67652263 (P-P 9:00-19:00 un S 9:00-16:00) vai e-pastā info@discount24.lv.

Turpini iepirkšanos mūsu māsasuzņēmumos cellbes.lv un bubbleroom.eu!
Tur var atrast brīnišķīgas modes preces par lieliskām cenām.

Kāpēc tiek slēgts Discount24?

Discount24 slēgšana saistīta ar mātesuzņēmuma Consortio Fashion Group stratēģisko restrukturizāciju. Jaunā stratēģijas vadības komanda ir nolēmusi apvienot vairākas preču zīmes, tostarp Discount24.

Ko darīt, ja kaut kas saplīst?

Ja precei ir defekts vai tā ir bojāta, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs kopā spēsim rast risinājumu.

Kā ar garantiju?

Precēm ir divu gadu garantija. Nekavējoties sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu, ja precei ir defekts vai tā ir bojāta. Lūdzu, precei pievienojiet atgriešanas veidlapu.

Kā es varu saņemt atpakaļ savu naudu?

Discount24 slēgšana neietekmēs preču atgriešanas procesu. Discount24 atgriezīs jums naudu, kuru maksājāt par pasūtījumu, uz jūsu norādīto bankas kontu vai pārskaitīs naudu ar Latvijas Pasta starpniecību ne vēlāk kā 14 dienu laikā no informācijas par atgriešanu Discount24 saņemšanas brīža. Ja maksājāt par pasūtījumu saņemšanas brīdī, nauda tiks pārskaitīta uz bankas kontu. Ja maksājāt ar debetkarti vai PayPal, nauda par pirkumu tiks pārskaitīta uz jūsu debetkarti vai PayPal kontu.

Patērētāja atkāpšanās tiesības

1.1. Tev ir tiesības atkāpties no Līguma 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas. Ja preces tiek nosūtītas vairākās pakās, Tev ir tiesības atkāpties no Līguma 14 dienu laikā pēc pēdējās pakas saņemšanas.

1.2. Lai atkāptos no Līguma, Tev jāaizpilda precēm pievienotais paziņojums par atdošanu atpakaļ un jānogādā preces vēlams oriģinālajā iepakojumā preču piegādes vietā (tuvākajā VAS “Latvijas Pasts” pasta nodaļā) vai jāinformē Discount24 par atkāpšanos minēto 14 dienu laikā, izmantojot atteikuma veidlapu vai citā nepārprotamā veidā, uz adresi Discount24, a/k 5, Valka, LV-4701, vai uz e-pasta adresi info@discount24.lv. Ja atteikšanās tiek veikta, nosūtot paziņojumu, tad Tev ir pienākums atdot atpakaļ preces 14 dienu laikā pēc paziņojuma nosūtīšanas. Atteikuma veidlapu PDF formātā var lejupielādēt šeit.

1.3. Preces, kas izgatavotas, ievērojot Tavas personiskās vajadzības vai saskaņā ar Tevis noteiktiem nosacījumiem, kas ātri bojājas vai kuru derīguma termiņš ātri izbeidzas, kas nav piemērotas atdošanai atpakaļ pēc to atvēršanas veselības aizsardzības vai higiēnas iemeslu dēļ (piemēram, kosmētika, ādas vai matu kopšanas izstrādājumi vai preču komplekti, kuros iekļautas iepriekš minētās preces atvērtā iepakojumā, apakšveļa atvērtā iepakojumā), audio ieraksti, video ieraksti vai datorprogrammas atvērtā iepakojumā un citas preces, kas nevar tikt atdotas atpakaļ to rakstura dēļ.

1.4. Atpakaļ atdotās preces nevar būt bojātas vai lietotas tādā mērā, kas pārsniedz parasto pakāpi, kāda nepieciešama, lai noteiktu preču raksturu, īpašības un funkcionalitāti, izmēģinot un apskatot preci pirms pirkuma izdarīšanas mazumtirdzniecības veikalā. Pretējā gadījumā, ja atpakaļ atdotās preces ir bojātas, Tu esi atbildīgs (-a) par preču vērtības samazinājumu.

1.5. Pasta izmaksas par preču atpakaļ atdošanu sedz Tu. Ja atdod atpakaļ preces caur VAS “Latvijas Pasts” pasta nodaļu, pasta izmaksas par preču atpakaļ atdošanu ir 3,49 €.

1.6. Pasta izmaksas par preču atdošanu atpakaļ nav jāmaksā pasta pakalpojumu sniedzējam, bet Discount24, jo maksu pasta pakalpojumu sniedzējam samaksā Discount24. Ja atpakaļ atdotās preces ir brāķis, pasta izmaksas par preču atdošanu atpakaļ sedz Discount24.

1.7. Kopumā atkāpšanās gadījumā maksa par piegādi, kuru Tu samaksāji pie sākotnējās preces piegādes, tiek Tev atmaksāta. Ja pasūtījuma izdarīšanas laikā Tev bija iespēja izvēlēties vienu no dažādiem piegādes veidiem par dažādu cenu un Tu neizvēlējies vislētāko iespējamo veidu, tā maksas par piegādi daļa, kas pārsniedz vislētākā iespējamā piegādes veida izmaksas, Tev netiek atmaksāta.

1.8. Ja Tu neatdod atpakaļ visas preces, kas piegādātas viena pasūtījuma ietvaros, maksa par piegādi netiek atmaksāta, jo maksa par piegādi ir vienāda neatkarīgi no pasūtīto preču skaita un attiecībā uz precēm, kas paliek pie Tevis, Līgums paliek spēkā. Ja Tu atdod atpakaļ visas preces, kas piegādātas viena pasūtījuma ietvaros, bet dažādos laikos, maksa par piegādi tiek atmaksāta, atdodot atpakaļ pēdējo pasūtījumā ietilpstošo preci.

1.9. Atmaksājamā maksa par piegādi attiecīgā apmērā tiek pieskaitīta preču atpakaļ atdošanas izmaksām, kādas radušās Tev, un to Tev izmaksā Discount24. Maksa par piegādi netiek atmaksāta summā, kas pārsniedz ar ieskaitu segto summu, ja vien nav iespējams segt minēto summu ar ieskaitu par citiem prasījumiem, kādi Discount24 ir pret Tevi un kuru izpildes termiņš ir iestājies. Ja tomēr Tu samaksā pasta izmaksas par preču atpakaļ atdošanu kā atsevišķu maksājumu, tad maksa par piegādi tiek Tev atmaksāta.

1.10. Discount24 atmaksā par pasūtījumu veiktos maksājumus uz Tavu norādīto bankas kontu vai nodod summu skaidrā naudā caur VAS “Latvijas Pasts” vēlākais 14 dienu laikā pēc datuma, kad Discount24 saņēmis paziņojumu par atkāpšanos no Līguma. Discount24 var aizturēt atmaksu līdz atpakaļ atdoto preču saņemšanai vai kamēr Tu atsūti pierādījumus par preču nosūtīšanu atpakaļ, atkarībā no tā, kas notiek pirmais.

1.11. Tev atkāpjoties no Līguma, Discount24 ir tiesības pieprasīt Tev nodot saņemtos augļus un citus labumus.

Kā tiks izskatīta atgriešana un sūdzības?

Discount24 slēgšana neietekmēs preču atgriešanas vai sūdzību izskatīšanas procesu. Preces jānosūta atpakaļ to sākotnējā stāvoklī un iepakojumā. Jāatgriež visas daļas, arī bojātās. Pievienojiet atgriešanas veidlapu ar norādītiem atgriešanas iemesliem.

Ja prece tiek atgriezta sliktā stāvoklī, varam samazināt atmaksājamās summas lielumu atbilstoši bojājumam.

Ja pasūtījāt vairākas preces, bet atgriežat tikai dažas, pasta izdevumi netiek atmaksāti, tā kā tie attiecas uz visu pasūtījumu.

Kādas ir manas atteikšanās tiesības?

Jums ir tiesības atteikties no pirkuma 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža. Gadījumā, ja preces tiek sūtītas vairākās pakās, jums ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā no pēdējās pakas saņemšanas brīža. Lūdzu, paziņojiet mums par vēlmi izmantot atteikuma tiesības. Lai atteiktos no pirkuma, jums 14 dienu laikā jāaizpilda kopā ar preci izsūtītā atgriešanas veidlapa un jāaiznes prece, vēlams, oriģinālajā iepakojumā nosūtīšanai atpakaļ. Ja pasūtījāt vienlaikus vairākas preces, varat izmantot atteikuma tiesības gan vienai, gan vairākām precēm. Tādā gadījumā sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Ko darīt gadījumā, ja paku neesmu pieņēmis?

Ja jūs nedodaties pakaļ pasūtītajai precei uz pasta nodaļu pakas glabāšanas termiņā, tiek uzskatīts, ka jūs esat izmantojis atteikuma tiesības.

Kā es varu sazināties?

Pa tālruni 67 652 263 darbdienās 9:00-19:00, sestdienās 9:00-16:00 vai rakstot uz e-pasta adresi info@discount24.lv. Šie kontakti darbosies arī pēc Discount24 slēgšanas.

Kur varēs iepirkties pēc Discount24 slēgšanas?

Ieskatieties citos mūsu veikalos cellbes.lv un bubbleroom.eu, kur atradīsiet jaunākās modes tendences un apģērbu par pievilcīgām cenām.